Pravidelná péče o psy

Pravidelná a kvalitní péče je důležitá pro šťastný, spokojený a dlouhý život vašeho chlupatého kamaráda. Objevte široký sortiment produktů SkinPET®, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám vašeho čtyřnohého parťáka. Nabízíme vše, co potřebujete pro pravidelnou péči  – přípravky na psí srst, šampony pro psy, přípravky na péči o zuby psa, čištění uší či výplachy očí. Bezpečí a kvalita produktů je u nás na prvním místě. Pečlivě vybíráme pouze ty nejlepší ingredience, které jsou šetrné k pokožce zvířat. Veterinární přípravky pro psy ani kosmetika SkinPET® neštípe, nedráždí a nevyvolává alergie. Inspirujte se radami i tipy, jak pečovat o zdraví a dobrou kondici vašeho mazlíčka. 

Produkty pro pravidelnou péči o psy

SkinPET Stoma Gel HY 30 g

SkinPET Stoma Gel HY

SkinPET® Stoma Gel HY - Pečuje o chrup vašeho mazlíčka, působí antisepticky a eliminuje riziko zánětu dásní. Pomáhá také zastavit krvácení a je vhodný po odstranění zubního kamene. Kyselina hyaluronová eliminuje riziko zjizvení tkáněurychluje hojení.

545 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

Antiseptický šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5% - Poslouží jako první pomoc, pokud vašeho čtyřnohého kamaráda trápí svědění, podráždění a jiné kožní problémy. Je bez přidaných silných a nepřirozených parfemací a dalších rizikových látek. 

od 499 Kč

SkinPET Ophtal 60 ml

SkinPET Ophtal

SkinPET® Ophtal – K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

 

378 Kč

SkinPET Otic

SkinPET Otic

Antiseptický roztok SkinPET® Otic – Na čištění uší zvířat. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha.

od 315 Kč

SkinPET Super spray 500 ml

SkinPET Super spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

588 Kč