Poznejte SkinPET

Náš příběh

Naši čtyřnozí kamarádi si zaslouží nejlepší péči. V duchu této myšlenky vznikla značka veterinární kosmetiky SkinPET®, která pomáhá pečovat a chránit zdraví domácích mazlíčků, rodiny a domovů. Správným přístupem a péčí o vaše čtyřnohé kamarády eliminujete stresující návštěvy veterináře, které jsou mnohdy časově i finančně náročné. 

SkinPET® dává možnost nahlédnout do světa prémiové veterinární péče o vašeho parťáka s přípravky doporučenými veterináři, které jsou účinné a vhodné při prevenci i akutních zdravotních potížích, nebo v období rekonvalescence.

5 důvodů, proč si naše produkty zamilujete

1. SkinPET je veterinární kosmetika

Produkty značky SkinPET® vznikají ve specializovaných laboratořích pod dohledem a s doporučením veterinárních lékařů pro renomovanou veterinární společnost Cymedica, která působí v oboru veteriny od roku 1995. Všechny produkty jsou schválené Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.

2. Prémiová péče pro zdraví vašich čtyřnohých kamarádů

Řada SkinPET® je výjimečná svým unikátním složením a obsahem účinných látek, které řeší specifickou preventivní i urgentní péči a navíc jsou bezpečné i při náhodném požití – pokud si váš mazlíček ošetřené místo olíže, můžete být bez obav.

Produkty SkinPET® neobsahují pěnivé složky, které mohou pokožku dráždit. Na rozdíl od jiných výrobců nepřidáváme do našich produktů silné parfemace, které mohou dráždit citlivý čich zvířat. Našim mazlíčkům není přirozené vonět, jako kokos nebo papaya, proto se po umytí často snaží vůni přebít jinými pro ně přirozenějšími pachy. V našich šamponech nalezte pouze jemnou vůni Green Tea.

Spoustu méně závažných zranění a zdravotních potíží zvládnete s produkty SkinPET® ošetřit sami doma. Bez nutnosti náročných a nákladných návštěv veterináře, které vás i vaše čtyřnohé kamarády obvykle stresují. Mnoha zdravotním potížím můžete také předejít preventivní a pravidelnou péči.

3. Čistý a zdravý domov

Cílem značky SkinPET® je šířit osvětu v přístupu k čistému a spokojenému soužití s našimi mazlíčky ve společné domácnosti. Na kůži a v srsti zvířat ulpívá mnoho bakterií, mikrobů, plísní, roztočů a parazitů. Proto bývá v domácnostech sdílených s domácími mazlíčky větší výskyt nežádoucích organismů, které mohou představovat potenciální riziko i pro lidské zdraví. Pečlivá hygiena je důležitá obzvlášť v domácnostech, které obývají rodiny s dětmi. Děti si rády hrají na podlaze, olizují předměty, mazlí se se zvířaty, a při těchto situacích může snadno dojít k přenosu nežádoucích bakterií a virů. Díky produktům SkinPET® udržíte svůj domov bezpečný, čistý a zdravý.

4. Věrnostní program

Naše věrné zákazníky umíme ocenit. Za každý nákup produktů prémiové veterinární kosmetiky přičteme na vaše konto body za věrnost, které můžete kdykoliv proměnit ve slevu na další nákup. Čeká na vás také spousta milých dárků pro vaše čtyřnohé kamarády, které potěší vás i vaše mazlíčky.

5. Zákaznická linka

Když si s výběrem produktů pro péči o vašeho čtyřnohého kamaráda nebudete vědět rady, obraťte se na naši zákaznickou linku na čísle +420 725 567 652. Jsme vám k službám každý všední den od 8 do 12 hodin.

Foto k příspěvku

Doghiking: Objevujte svět se svým čtyřnohým parťákem

Vyrážíte rádi do hor nebo na výlety? Užijte si den v přírodě se svým chlupatým přítelem a zažijte společně báječné dobrodružství. Ať už se chystáte na klidnou procházku nebo náročnou túru, doghiking si zamilujete jak vy, tak váš čtyřnohý parťák. Stačí dodržovat několik pravidel bezpečnosti a následné péče, aby byl společný výlet příjemným zážitkem pro oba.

Přečíst článek