SkinPET Hydro Gel HY 40 g

SkinPET® Hydro Gel HY – Pro ošetření pooperačních ranpopálenin a nehojících se zranění. Urychluje hojení, zabraňuje dalším komplikacím. Brání rozvoji infekce. K ošetření vředů, prasklin, trhlin, pooperačních ran a popálenin.

Více o produktu...
Přidat do oblíbených: Srdce
688 Kč Cena s DPH
- +
TIP pro psy

TIP pro psy

Je váš pejsek po operaci a potřebuje speciální péči? SkinPET Hydro Gel HY je dezinfekční gel který nedráždí a je vhodný pro ošetření pooperačních ran, popálenin a nehojících se zranění. SkinPET Hydro Gel HY je obohacen o kyselinu hyaluronovou, napomáhá hojení ran.

TIP pro kočky

TIP pro kočky

Byla vaše kočička zraněná a potřebuje jemnou a efektní dezinfekci? SkinPET Hydro Gel HY je vysoce hojivý nedráždivý gel, která výrazně pozitivně ovlivňuje a zkracuje dobu hojení ran a dezinfikuje bez štípání či dráždění.

  • Popis produktu
  • Cílový druh zvířat
  • Návod na použití
  • Další informace

Popis produktu

SkinPET® Hydro Gel HY

Pooperační rány, popáleniny a nehojící se zranění jsou nepříjemné, bolestivé a vyžadují pravidelnou péči. SkinPET® Hydro Gel HY je speciální veterinární přípravek určený k ošetření nehojící se rány a zamezuje zjizvení postiženého místa. Kyselina hyaluronová obsažená v SkinPET® Hydro Gel HY urychluje hojení a zároveň brání ukládání kolagenu – tím eliminuje zjizvení tkáněOšetření zvládnete hravě doma a návštěvu veterináře můžete odložit na nezbytně nutnou událost. Především pravidelnou aplikací urychlíte hojení, zabráníte dalším komplikacím a vrátíte rychleji svého parťáka zpět do pohodového života.

Dopřejte svým parťákům péči SkinPET®

SkinPET® Hydro gel HY je ideální především k ošetření nehojících se ran, jako jsou vředy, praskliny, trhliny, píštěle, rozpadlé pooperační rány nebo popáleniny. Gel s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové podporuje a urychluje hojení kůže i sliznic, pomáhá zastavit krvácení, snižuje bolest i otok. Antimikrobiální složení brání rozvoji infekce, která je často komplikací pooperačních ran, popálenin a úrazů.

Šetrné složení

Díky svému šetrnému složení při aplikaci SkinPET® Hydro gel HY v ráně neštípe a nedráždí. Nebezpečí nehrozí ani v případě náhodného požití nebo olízání rány. Konzistence gelu navíc umožňuje aplikaci ve všech polohách, gel nestéká a perfektně přilne k postiženému místu.

Do každé lékárničky

SkinPET® Hydro Gel HY je nezbytnou součástí každé zvířecí lékárničky pro akutní i preventivní péči. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Cílový druh zvířat

Určeno pro psy a kočky.

Návod na použití

Očistěte ránu od nečistot, chlupů či peří a ošetřete oplachovým roztokem SkinPET® Super Spray. Poté naneste gel v dostatečné vrstvě přímo na postižené místo. Ránu můžete nakonec zakrýt neadherentním krytím. Gel aplikujte 1× za 1-2 dny. V případě hojení bez krytí doporučujeme aplikaci 2-3× denně. Je možná kombinace s dalšími preparáty včetně injekční aplikace antibiotik, nesteroidních antiflogistik a dalších preparátů. Nepoužívat současně s lokálními ATB (antibiotiky) v kolagenových nosičích. Může dojít ke snížení lokálních účinků ATB.

Další informace

Složení: SkinPET® Super roztok (94,96 %), hyaluronát sodný (1,44 %), hydroxyetylcelulóza, konzervant a tetraboritan sodný.

Balení: 50 g

Upozornění: Nepoužívat při alergii na kteroukoliv složku uvedenou ve složení výrobku. Při zasažení očí vypláchněte oči tekoucí vodou. Při požití množství do 1 dcl přípravku nejsou nutná žádná opatření. Při požití většího množství podejte zvířeti dostatečné množství vody a konzultujte další postup s veterinářem.

Doba použitelnosti: 18 měsíců.

Způsob uchovávání: Přípravek se skladuje při teplotě 15 °C až 25 °C, skladujte mimo dosah dětí.

Doporučené produkty

SkinPET Ophtal 60 ml

SkinPET Ophtal

SkinPET® Ophtal – K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

 

378 Kč

SkinPET Hydro Gel 140 g

SkinPET Hydro Gel

SkinPET® Hydro Gel – Pro ošetření poranění kůže a sliznic. Podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí.

592 Kč

SkinPET Hydro Gel HY 40 g

SkinPET Hydro Gel HY

SkinPET® Hydro Gel HY – Pro ošetření pooperačních ranpopálenin a nehojících se zranění. Urychluje hojení, zabraňuje dalším komplikacím. Brání rozvoji infekce. K ošetření vředů, prasklin, trhlin, pooperačních ran a popálenin.

688 Kč

SkinPET Super spray 500 ml

SkinPET Super spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

588 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

Šampon pro psy a kočky SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% – Brání průniku patogenních organismů a vzniku infekce po operacích, úrazech nebo při infekcích kůže a jiných kožních potížích. Šampon šetrně čistí, eliminuje zápach a navrací srsti přirozený lesk.

od 619 Kč

SkinPET Otic

SkinPET Otic

Antiseptický roztok SkinPET® Otic – Na čištění uší zvířat. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha.

od 315 Kč