SkinPET Hydro Gel 140 g

SkinPET® Hydro Gel – Pro ošetření poranění kůže a sliznic. Podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí.

Více o produktu...
Přidat do oblíbených: Srdce
592 Kč Cena s DPH
- +
TIP pro psy

TIP pro psy

SkinPET Hydro Gel je skvělý pro péči o citlivé tlapky vašeho psího kamaráda. To je z toho důvodu, že gel neštípe, nedráždí a vytváří vlhké krytí rány. Proto namažte malé množství gelu po procházce na tlapky a dopřejte svému parťákovi pocit úlevy a komfortu!

TIP pro kočky

TIP pro kočky

Kočky rády strkají čumáček kam nemají, šmejdí nebo něco hledají a přitom si můžou způsobit drobná poranění, jako jsou škrábnutí, oděrky, seknutí a pod. V případě takového poranění pomůže SkinPET Hydro Gel, který neštípe a nedráždí a efektivně ošetří poranění kůže a sliznic.

  • Popis produktu
  • Cílový druh zvířat
  • Návod na použití
  • Další informace

Popis produktu

SkinPET Hydro Gel

SkinPET® Hydro Gel zvládne ošetřit život neohrožující zranění i preventivně udržovat kůži vašeho parťáka ve zdravém stavu. Bez zbytečného stresu z návštěvy ordinace a výdajů za služby veterináře. Pravidelnou a preventivní aplikací udržíte kůži hydratovanou bez přebytků bakterií, virů i plísní. Aplikací Hydro Gelu zabraňujete také rozvoji infekce i dalším komplikacím, ale především vrátíte svého mazlíčka zpět do pohody.

SkinPET® Hydro Gel je skvělý pomocník pro ošetření poranění kůže a sliznic. Je ideální pro péči jak o povrchová zranění, tak o hluboké rány způsobené kousnutím, bodnutím, popálením nebo seknutím. Hodí se také pro ošetření pooperačních ran, proleženin, kožních vředů a míst, kde došlo k přisátí klíštěte či jiného hmyzu, nebo pro péči o nehojící se rány. 

Hydroaktivní gel s antimikrobiálním složením podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Pomáhá uvolňovat nekrotizovanou a odumřelou tkáň, udržuje v ráně vlhké prostředí a podporuje přirozený proces hojení. 

Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí – taktéž neobsahuje alergenní látky, takže nezpůsobuje alergické reakce. Kromě toho je gel také bezpečný i v případě náhodného požití nebo olízání rány. Navíc, díky gelové konzistenci perfektně přilne k místu zranění, snadno se aplikuje a nestéká. 

SkinPET Hydro Gel by neměl chybět ve zvířecí lékarničce pro akutní nebo preventivní ošetření. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Cílový druh zvířat

Určeno pro psy a kočky.

Návod na použití

Vyčistěte ránu od veškerých nečistot (chlupů, peří apod.) a opláchněte místo poranění oplachovým roztokem SkinPET® Super Spray. Na vyčištěnou ránu naneste v dostatečné vrstvě přípravek SkinPET® Hydro Gel. Pokud je to potřeba, přikryjte ránu sterilním krytím. Hydro Gel aplikujte na postižené místo 3–4× denně až do úplného zhojení. SkinPET® Hydro Gel můžete kombinovat s dalšími preparáty, injekčně podávanými antibiotiky nebo nesteroidními antiflogistiky.

Další informace

Složení: 98,13% superoxidovaný roztok (voda, kyselina chlorná, chlornan sodný, chlordioxid, chlorid sodný, peroxid vodíku, ozón), Carbomer a Trietanolamin.

Balení: Hustý čirý gel v plastovém obalu o objemu 140 g, papírová krabička.

Doba použitelnosti: 18 měsíců.

Upozornění: Nepoužívat současně s lokálními antibiotiky v kolagenových nosičích. Může dojít ke snížení lokálních účinků antibiotik. Nepoužívat při alergii nebo přecitlivělosti na některou substanci, která je uvedena ve složení přípravku. Při zasažení očí vypláchněte oči tekoucí vodou. Při požití množství do 1 dcl přípravku nejsou nutná žádná opatření. Při požití většího množství podejte zvířeti dostatečné množství vody a konzultujte další postup s veterinářem.

Skladování a manipulace: Skladujte v původním obalu, v chladu a temnu, mimo dosah dětí. Krátkodobě je možné přípravek skladovat v teplotě do 30 °C. Malé množství přípravku můžete zlikvidovat spláchnutím do kanalizace. Prázdný obal vypláchněte vodou a poté ho zlikvidujte spolu s komunálním odpadem.

Doporučené produkty

SkinPET Otic

SkinPET Otic

Antiseptický roztok SkinPET® Otic – Na čištění uší zvířat. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha.

od 315 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

Šampon pro psy a kočky SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% – Brání průniku patogenních organismů a vzniku infekce po operacích, úrazech nebo při infekcích kůže a jiných kožních potížích. Šampon šetrně čistí, eliminuje zápach a navrací srsti přirozený lesk.

od 619 Kč

SkinPET Hydro Gel 140 g

SkinPET Hydro Gel

SkinPET® Hydro Gel – Pro ošetření poranění kůže a sliznic. Podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí.

592 Kč

SkinPET Hydro Gel HY 40 g

SkinPET Hydro Gel HY

SkinPET® Hydro Gel HY – Pro ošetření pooperačních ranpopálenin a nehojících se zranění. Urychluje hojení, zabraňuje dalším komplikacím. Brání rozvoji infekce. K ošetření vředů, prasklin, trhlin, pooperačních ran a popálenin.

688 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

Antiseptický šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5% - Poslouží jako první pomoc, pokud vašeho čtyřnohého kamaráda trápí svědění, podráždění a jiné kožní problémy. Je bez přidaných silných a nepřirozených parfemací a dalších rizikových látek. 

od 499 Kč

SkinPET Super spray 500 ml

SkinPET Super spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

588 Kč