SkinPET Aural Gel 60 g

Antiseptický gel SkinPET® – První pomoc při většině akutních zánětů uší nebo poranění v oblasti ucha. Záněty uší můžete zvládnout se SkinPET® ošetřit doma. Vyhněte se stresujícím návštěvám veterináře.

Více o produktu...
Přidat do oblíbených: Srdce
495 Kč Cena s DPH
- +
TIP pro psy

TIP pro psy

Zánět ucha se projevuje drbáním ucha, klepáním hlavy a nervozitou psa. Můžou se objevit také celkové příznaky jakým je náklon hlavy, silná bolestivost a apatie. Podchyťte zánět již v zárodku se SkinPET® Aural Gel, který pomáhá jak při akutních, tak i chronických zánětech. Pokud chcete zánětům předcházet, nepodceňujte pravidelnou hygienu uší se SkinPET® Otic.

TIP pro kočky

TIP pro kočky

Záněty zvukovodu mohou být způsobeny cizím tělesem, plísněmi nebo bakteriemi v uchu. Kočka si zanícené ucho škrábe, což může vést k infekci a někdy k výtoku z ucha. SkinPET® Aural Gel pomáhá již od prvních příznaků a efektivně zánět léčí. Pokud chcete potížím předcházet, čistěte uši svého kočičího parťáka pravidelně roztokem SkinPET® Otic.

  • Popis produktu
  • Cílový druh zvířat
  • Návod na použití
  • Další informace

Popis produktu

SkinPET® Aural Gel

Akutní i chronické záněty uší jsou pro zvířata velice nepříjemné a bolestivé. Zánět může provázet také nechutenství či horečka. Váš mazlíček cítí výrazné nepohodlí, je podrážděný, unavený nebo dokonce agresivní. Záněty uší můžete zvládnout ošetřit doma, kde se váš mazlíček cítí pohodlně a v bezpečí. Vyhněte se stresujícím návštěvám veterináře, které náladě vašeho čtyřnohého kamaráda nepřidají.

Pro domácí péči bez stresu a nepohodlí

Antiseptický gel SkinPET® Aural Gel je skvělou první pomocí při většině akutních zánětů uší nebo poranění v oblasti ucha. Pomáhá zvířatům také při chronických a vleklých potížích. Zmenšuje otok, zmírňuje bolest, zkracuje dobu hojení a minimalizuje riziko vzniku sekundární infekce. Antiseptické látky pomáhají hubit bakterie, viry a plísně, které jsou nejčastější příčinou rozvoje zánětu. Gel vytváří v místě aplikace vlhké prostředí, které podporuje přirozený proces hojení a napomáhá rozpouštění ušního mazu. Aplikace roztoku pro čištění uší je bezbolestná, gel v uchu neštípe, nedráždí a díky tomu, že neobsahuje alergenní látky, tak nezpůsobuje alergické reakce.

Mějte SkinPET® Aural Gel ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Cílový druh zvířat

Určeno pro čištění uší psů a koček.

Návod na použití

Aplikujte gel do zvukovodu v dostatečném množství a jemně ho vmasírujte. Opakujte aplikaci 2× denně, případně podle potřeby i častěji. Aural Gel můžete kombinovat s dalšími preparáty pro léčbu ucha včetně antibiotik, antimykotik a dalších preparátů.

Další informace

Složení: 98,13% superoxidovaný roztok (voda, kyselina chlorná, chlornan sodný, chlordioxid, chlorid sodný, peroxid vodíku, ozón), Carbomer, Trietanolamin.

Balení: Řídký čirý gel v plastové lahvičce s ohebným gumovým aplikátorem o objemu 60 g.

Doba použitelnosti: 18 měsíců.

Upozornění: Nepoužívat při alergii na jakoukoliv složku uvedenou ve složení výrobku.

Manipulace a skladování: Dlouhodobě skladujte v původních obalech, mimo dosah dětí, v chladnu a temnu.

Určení: Pro čištění uší psů a koček.

Doporučené produkty

SkinPET Hydro Gel 140 g

SkinPET Hydro Gel

SkinPET® Hydro Gel – Pro ošetření poranění kůže a sliznic. Podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí.

592 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

Antiseptický šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5% - Poslouží jako první pomoc, pokud vašeho čtyřnohého kamaráda trápí svědění, podráždění a jiné kožní problémy. Je bez přidaných silných a nepřirozených parfemací a dalších rizikových látek. 

od 499 Kč

SkinPET Otic

SkinPET Otic

Antiseptický roztok SkinPET® Otic – Na čištění uší zvířat. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha.

od 315 Kč

SkinPET Ophtal 60 ml

SkinPET Ophtal

SkinPET® Ophtal – K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

 

378 Kč

SkinPET Super spray 500 ml

SkinPET Super spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

588 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

Šampon pro psy a kočky SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% – Brání průniku patogenních organismů a vzniku infekce po operacích, úrazech nebo při infekcích kůže a jiných kožních potížích. Šampon šetrně čistí, eliminuje zápach a navrací srsti přirozený lesk.

od 619 Kč