SkinPET Chlorhex Gel 2% 100 g

Ulevte svým parťákům od podráždění kůže, zánětů a alergií.

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu.

Více o produktu...
Přidat do oblíbených: Srdce
511 Kč Cena s DPH
- +
TIP pro psy

TIP pro psy

Pozorujete u svého pejska svědění na čumáku, uších, tlapkách, podpaží nebo vnitřní oblasti stehen? Měli byste zpozornět, může se jednat o alergii. Používejte Chlorhex Gel 2% pravidelně 1× týdně (nebo dle potřeby a stavu znečištění srsti) a předcházejte projevům alergie u vašeho mazlíčka!

TIP pro kočky

TIP pro kočky

V ideálním případě by srst vaší kočky měla být čistá, načechraná, měkká a hladká na dotek. Pokud tedy při hlazení objevíte zarudnutí, hrudky, šupiny nebo jiné známky podráždění, tak vaše kočka potřebuje tu správnou péči. Chlorhex Gel 2% je ideálním pomocníkem pro péči o kůži vašeho kočičího miláčka. Nepodceňujte prevenci a začněte s tou správou péčí ještě dnes.

  • Popis produktu
  • Cílový druh zvířat
  • Návod na použití
  • Další informace

Popis produktu

SkinPET® přináší pocit úlevy

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu.

  • Doporučeno veterináři
  • Pomáhá redukovat alergická kožní onemocnění
  • Léčí záněty kůže
  • Redukuje podráždění kůže
  • Ideální po přisátí klíštěte či poštípání hmyzem
  • Snižuje tvorbu zubního plaku i riziko vzniku zubního kazu

Podrážděnízáněty kůže nebo alergická kožní onemocnění patří mezi častá trápení našich čtyřnohých kamarádů. Objevit se může také hot spot nebo zčervenání kůže po přisátí klíštěte či poštípání hmyzem. Tyto potíže navíc provází nepříjemné pálení nebo svědění kůže. Protože si naši mazlíčci sami nedokáží pomoci, zažívají stres a diskomfort. S přípravky SkinPET® ulevíte vašim zvířecím parťákům od nepříjemných pocitů a podpoříte hojení kůže.

SkinPET® Chlorhex Gel 2% je ideální pro ošetření kůže při podráždění, alergických kožních projevech, zánětech kůže nebo při poštípání hmyzem. Antiseptické složení brání rozvoji infekce a snižuje výskyt nežádoucích bakterií. Levandulový olej zklidňuje podráždění a přináší pocit úlevy. Stimuluje také regeneraci kůže, a tím napomáhá lepšímu hojení. 

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Cílový druh zvířat

Určeno pro psy a kočky.

Návod na použití

Gel aplikujte na postižené místo v dostatečné vrstvě alespoň 2× denně. V případě potřeby odstraňte před aplikací z postižené oblasti chloupky. Zabraňte zvířeti v olizování ošetřených míst.

Další informace

Složení: Chlorhexidin diacetát 20 mg/g, Natrosol 250 HHX, Glycerin, Dimethylsulfoxid, Eumulgin CO 40, Euxyl PE 9010, Levandulový olej, voda čištěná

Upozornění: Pokud po aplikaci dojde ke zhoršení podráždění kůže, přípravek dále nepoužívejte a poraďte se s veterinářem, jak dále postupovat. Nenanášejte přípravek do očí ani v okolí očí.

Balení: 100 g

Uchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem. Chraňte před přímým slunečním zářením. Skladujte přípravek mimo dohled a dosah dětí.

Doporučené produkty

SkinPET Ophtal 60 ml

SkinPET Ophtal

SkinPET® Ophtal – K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

 

378 Kč

SkinPET Super spray 500 ml

SkinPET Super spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

588 Kč

SkinPET Otic

SkinPET Otic

Antiseptický roztok SkinPET® Otic – Na čištění uší zvířat. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha.

od 315 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

Šampon pro psy a kočky SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% – Brání průniku patogenních organismů a vzniku infekce po operacích, úrazech nebo při infekcích kůže a jiných kožních potížích. Šampon šetrně čistí, eliminuje zápach a navrací srsti přirozený lesk.

od 619 Kč

SkinPET Hydro Gel HY 40 g

SkinPET Hydro Gel HY

SkinPET® Hydro Gel HY – Pro ošetření pooperačních ranpopálenin a nehojících se zranění. Urychluje hojení, zabraňuje dalším komplikacím. Brání rozvoji infekce. K ošetření vředů, prasklin, trhlin, pooperačních ran a popálenin.

688 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

Antiseptický šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5% - Poslouží jako první pomoc, pokud vašeho čtyřnohého kamaráda trápí svědění, podráždění a jiné kožní problémy. Je bez přidaných silných a nepřirozených parfemací a dalších rizikových látek. 

od 499 Kč