SkinPET Ophtal 60 ml

SkinPET® Ophtal – K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

 

Více o produktu...
Přidat do oblíbených: Srdce
378 Kč Cena s DPH
- +
TIP pro psy

TIP pro psy

SkinPET® Opthal je ideální pro pravidelnou péči o oči psa, k výplachu očí po návratu z prašného prostředí nebo v sezóně pylů a alergií. Ideální je kontrolovat oči každé ráno po venčení a podle potřeby je vyčistit. Potíže může způsobovat i ostré slunce, silný vítr nebo cizí těleso v oku. SkinPET® Ophtal ocení i majitelé ras se světlou srstí, které často trápí epifora – nepřiměřené slzení způsobující zabarvení očního okolí do hněda.

TIP pro kočky

TIP pro kočky

Kočky často můžou trpět výtokem z očí, který může signalizovat zánět spojivek či problém s tvorbou slz. SkinPET® Opthal vám pomůže jak léčit, tak i předcházet problémům s okem a očním okolím. Oko je pro kočky natolik důležitým orgánem, že zaměřit se na zdraví očí by mělo být u chovatelů jednou z priorit.

  • Popis produktu
  • Cílový druh zvířat
  • Návod na použití
  • Další informace

Popis produktu

SkinPET® Ophtal

Stejně jako vás mohou i vaše zvířecí parťáky trápit problémy s očima – od alergických zarudnutí přes svědění, slzení až po syndrom suchého oka. Tyto potíže jsou způsobeny běžnými nečistotami v okolí. SkinPET® Ophtal udržuje oko čisté a je skvělým pomocníkem v pravidelné péči o oči psa či kočky

Péče o oči schválená veterináři

Superoxidovaný oční roztok SkinPET® Ophtal slouží k výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí od ospalek a jiných nečistot. Díky šetrnému složení roztok v oku neštípe ani nedráždí. Obsažený extrakt z borůvek zklidní podráždění očí, podporuje ostrost zraku i tvorbu kolagenu, který je pro zdraví očí velice důležitý. Roztok pomáhá bojovat proti škodlivým mikroorganismům, které způsobují zánět spojivek a zánět rohovky. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

Mějte SkinPET® Ophtal ve své domácí lékárničce a dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi prvotřídní péči. Předejdete tak zdravotním potížím i stresujícím a nákladným návštěvám veterináře.

Cílový druh zvířat

Určeno pro péči o oči psů a koček.

Návod na použití

Roztok používejte podle potřeby. Aplikujte 1–2 kapky do obou očí 3–4× denně. Pro čištění očí a očního okolí naneste roztok na vatu nebo gázu a místo vyčistěte. Pro výplach očí použijte větší množství roztoku. Roztok se neředí ani neoplachuje.

 

Další informace

Složení: 99% Superoxidovaný roztok pH 7,2 (voda, kyselina chlorná, chlornan sodný, chlordioxid, chlorid sodný, peroxid vodíku, ozón), 1% borůvkový extrakt.

Upozornění: Pouze pro zvířata! Jen pro vnější použití! Nepoužívejte při přecitlivělosti zvířete na jakoukoli složku přípravku. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Přípravek by se neměl dostat do styku s kyselinami (riziko úniku malého množství plynného chloru).  

Balení: 60 ml v lahvičce s aplikátorem.

Doba použitelnosti: 12 měsíců.

Manipulace a skladování: Uchovávejte při teplotě do 25 °C.

Určení: Pro čištění očí psů a koček.

Doporučené produkty

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

Šampon pro psy a kočky SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% – Brání průniku patogenních organismů a vzniku infekce po operacích, úrazech nebo při infekcích kůže a jiných kožních potížích. Šampon šetrně čistí, eliminuje zápach a navrací srsti přirozený lesk.

od 619 Kč

SkinPET Super spray 500 ml

SkinPET Super spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

588 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

Antiseptický šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5% - Poslouží jako první pomoc, pokud vašeho čtyřnohého kamaráda trápí svědění, podráždění a jiné kožní problémy. Je bez přidaných silných a nepřirozených parfemací a dalších rizikových látek. 

od 499 Kč

SkinPET Ophtal 60 ml

SkinPET Ophtal

SkinPET® Ophtal – K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

 

378 Kč

SkinPET Otic

SkinPET Otic

Antiseptický roztok SkinPET® Otic – Na čištění uší zvířat. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha.

od 315 Kč

SkinPET Hydro Gel 140 g

SkinPET Hydro Gel

SkinPET® Hydro Gel – Pro ošetření poranění kůže a sliznic. Podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí.

592 Kč