Péče o kočičí srst

Kvalitní kosmetika pro kočky pomáhá pečovat o srst vašeho mazlíčka, udržuje ji lesklou, zdravou a čistou. Základem pravidelného rituálu by mělo být mytí správným šamponem pro kočky. Zvláštní péči vyžaduje obzvlášť citlivá kůže, která má sklony k podráždění, tvorbě lupů, svědění či ekzémům. Mimořádnou pozornost věnujte také koupání vašeho mazlíčka po operaci nebo zranění. Značka SkinPET® vyvinula kvalitní řadu šampónů pro kočky s šetrným složením, která je skvělá pro péči o citlivou pokožku vašich čtyřnohých kamarádů. Perfektně čistí, eliminuje zápach, dezinfikuje a pomáhá při kožních nemocech a citlivosti kůže.

 

Produkty pro péči o kočicí srst

SkinPET Chlorhex Gel 2% 100 g

SkinPET Chlorhex Gel 2%

Ulevte svým parťákům od podráždění kůže, zánětů a alergií.

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu.

550 Kč
511 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5%

Antiseptický šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5% - Poslouží jako první pomoc, pokud vašeho čtyřnohého kamaráda trápí svědění, podráždění a jiné kožní problémy. Je bez přidaných silných a nepřirozených parfemací a dalších rizikových látek. 

od 499 Kč

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0%

Šampon pro psy a kočky SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% – Brání průniku patogenních organismů a vzniku infekce po operacích, úrazech nebo při infekcích kůže a jiných kožních potížích. Šampon šetrně čistí, eliminuje zápach a navrací srsti přirozený lesk.

od 619 Kč

SkinPET Super spray 500 ml

SkinPET Super spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

412 Kč
288 Kč