Jarní akce SkinPET

Využijte 30% slevu na vybrané produkty značky SkinPET®. Teplé jarní dny jsou jako stvořené pro dlouhé procházky a výlety s vaším psem. Přechod na jaro však může přinášet i určitá rizika - od parazitů a alergií po infekční onemocnění a nebezpečí úrazů. Zdraví vašich psů je pro nás prioritou, a proto vám chceme pomoci těmto výzvám čelit s lehkostí.

Proto pro vás máme speciální jarní nabídku! V této kategorii najdete produkt SkinPET Opthal pro jemný výplach a zklidnění podrážděných očí a SkinPET Super Spray, který slouží k dezinfekcibrání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Tyto produkty jsou nezbytnou součástí komplexní péče o psy, zejména v tomto proměnlivém období. Ujistěte se, že vaši psi jsou v tomto období chráněni a v pořádku.

Produkty v jarní akci

SkinPET Ophtal 60 ml

SkinPET Ophtal

SkinPET® Ophtal – K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

 

378 Kč
265 Kč

SkinPET Super spray 500 ml

SkinPET Super spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

412 Kč
288 Kč