Jarní akce SkinPET

Využijte 30% slevu na vybrané produkty značky SkinPET®. S nástupem jara a teplejšího počasí se kočky jistě těší na dobrodružství venku - ať už je to prozkoumávání zahrady, toulky městem nebo výlety do přírody. Jaro s sebou však  přináší také potenciální rizika, jako jsou paraziti, alergické reakce, častější výskyt infekčních onemocnění nebo úrazy. Vážíme si zdraví vašich mazlíčků a chceme jim zajistit bezstarostné jarní období.

Proto pro vás máme speciální jarní nabídku! V této kategorii najdete produkt SkinPET Opthal pro jemný výplach a zklidnění podrážděných očí a SkinPET Super Spray, který slouží k dezinfekci, brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Tyto produkty jsou nezbytnou součástí komplexní péče o kočky, zejména v tomto proměnlivém období. Ujistěte se, že vaše kočky jsou v tomto období chráněni a v pořádku.

 

Produkty v jarní akci

SkinPET Ophtal 60 ml

SkinPET Ophtal

SkinPET® Ophtal – K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

 

378 Kč
265 Kč

SkinPET Super spray 500 ml

SkinPET Super spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

412 Kč
288 Kč