Péče o uši psa

Pravidelnou péči o uši psa můžete předejít jednomu z nejčastějších zdravotních problémů, který přivádí psy i jejich páníčky do ordinace veterináře – akutnímu zánětu uší. U psů s dlouhýma, svěšenýma ušima dochází k snadnému množení virů, bakterií a plísní. U plemen se vzpřímenýma ušima hrozí snadnější průnik cizích předmětů a poranění ucha. Nepodceňujte pravidelnou kontrolu uší vašeho chlupatého kamaráda. Jednou týdně vyčistěte ušní maz a zbavte ucho nežádoucích mikroorganismů. Přípravky SkinPET® oceníte nejen jako první pomoc při akutních potížích, ale i při pravidelné péči.

Produkty pro péči o uši psa

Májový balíček oči + uši *

Májový balíček oči + uši

Zdraví našich psích parťáků je pro nás na prvním místě. Proto jsme dali dohromady naše dva bestsellery a vytvořili výhodný balíček se kterým si můžete užít společné chvíle plné lásky a péče. Všechny naše produkty jsou šetrné a kvalitní bez antibiotik, alkoholu nebo steroidů.

Jako dárek od nás k balíčku dostanete stylovou látkovou tašku na společné nákupy.

580 Kč
520 Kč

SkinPET Aural Gel 60 g

SkinPET Aural Gel

Antiseptický gel SkinPET® – První pomoc při většině akutních zánětů uší nebo poranění v oblasti ucha. Záněty uší můžete zvládnout se SkinPET® ošetřit doma. Vyhněte se stresujícím návštěvám veterináře.

495 Kč

SkinPET Otic

SkinPET Otic

Antiseptický roztok SkinPET® Otic – Na čištění uší zvířat. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha.

od 315 Kč